Trabzon Havaalanı Oto Kiralama


Trabzon Havaalanı Oto Kiralama

Trabzon Havaalanı Oto Kiralama olarak , Trabzon İlimizde  siz değerli müşterilerimize 5 yıldır kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Yaz Aylarında Şehrimizdeki yerli ve yabancı turist sayısı her geçen sene artmaktadır çünkü Trabzon Turizm’de her sene yükselen bir ivme kazanmaktadır.

Bu yükselen ivme sonucunda Trabzon da Oto Kiralama talebi artış göstermekte ama arz yerinde saymakta yada bu yükselen ivmeyi yakalayamamaktadır.

Biz Trabzon Oto Rental Ailesi olarak  üzerimize düşen görevi yerine getirmek için gereken araç sayımızı gerek kendi firmamız bünyesindeki araçlarımızla sağlayıp gerekse trabzon airport rentacar olarak dışardan araç temini sağlayıp gereken Oto Kiralama talebine karşı paralel ivme’de Arz işlemini yapmakta

Sümela Manastırı

4-5 Yıldır İç kısımdaki Tadilat ve Gizli Bölmelerin bulunmasından beri kapalı olmasına rağmen ziyaretçi akımına uğramaktadır.

2019 Yılı Yaz Mevsiminde Ziyarete açılacağı söylenen Manastır maalesef açılmamış bu da şehrimize ziyaretçi gelişini az da olsa engellemiştir.

2020 Yılına kadar hem yol çalışmaları hemde Manastır’ın tadilatının bitmesi sonucu 2018 Ekim Ay’ına kadar  472 bin 904 ziyaretçi sayısını 2020 yılında en az 500 bini bulması bekleniyor.

Uzungöl

Çaykara ilimizde Doğa Manzarası harika bir yerdir genelde Buraya Yurtdışı ziyaretçilerinden Suudi Arabistan,Kuveyt,Dubai,Katar gibi Ülke vatandaşları gelerek bu muhteşem yeri keşfetmek için her sene yarışmaktadır.

Bizler Trabzon Oto Rental olarak Bu müşterilerimizi Trabzon Airport rent a car  firmamız olarak güler yüzlü hizmetimizle gereken ilgiyi göstererek gerek VIP Minibüslerimizle gerek Ekonomik,Orta,Lüx Segment araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Trabzonda Araç Kiralama deyince müşterilerimizin ilk uğrak yeri Trabzon Havalimanı İç Hat Gelen kısımdaki Oto Kiralama firmalarıdır.

Lakin firmamız Trabzon Merkez’de de Oto Kiralama hizmetini yerli müşterilerimizin ilgisini ve talebini karşılamak üzere Trabzon Atatürk Meydanı‘nda hizmet vermektedir.

Trabzon Rent a Car olarak İnternet sitemiz üzerinden istediğiniz aracı bulup filtreleyip fiyat karşılaştırması yaparak ayırıp rezervasyon yapabilirsiniz.

Bunlara uğraşmak istemiyorsanız 7/24 açık olan Sabit ve Cep Numaralarımızı arayarak bilgi alıp aracınızı yetkili personellerimizden ayırtabilirsiniz.

Yaz Sezonunda Araç Kiralamada iddia ediyoruz en uygun araçlar en uygun fiyatlarla Trabzon Oto Rental firmamızdan bulabilirsiniz,sürekli müşterilerimize ayrıcalık tanıyarak avantajlı fiyatlardan yararlanmak için hemen bizleri arayın.

Araç Sorgula