Trabzon Havalimanı Oto Kiralama


Trabzon havalimanı oto kiralama;

trabzon havalimanı oto kiralama

Trabzon Oto RentalTrabzon Havalimanı Oto Kiralama Ofisimize hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Trabzon Oto Rental standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

Trabzon:

Trabzon çok eski bir yerleşim merkezidir. İlk sakinleri Orta Asya’dan gelen Turan Türklerinden Tibarenler ve Elizonlardır. Trabzon, Hitit İmparatorluğunun sınırları dışında kalmıştır. İyonlular Sinop’tan Trabzon’a gelerek Türk asıllı Turanlılara bağlı Tibarenlerin elinden Trabzon’u alarak Karadeniz’de işlek bir ticaret merkezi ve limanı kurdular. M.Ö. 6. asırda Persler bu bölgeyi ele geçirdiler. Makedonya Kralı İskender, İran’ı (Persleri) yenerek bütün Anadolu ve İran’ı krallığına kattıysa da Trabzon’u ele geçiremedi. Makedonya Kralı İskender’in ölümünden sonra imparatorluğu komutanları arasında bölündü. Bu esnada Trabzon’da Kuzey Karadeniz ve Kırım’ı içine alan Pontus Krallığı kuruldu.

Fatih Sultan Mehmed Han zahmetli bir kara ve deniz seferinden sonra, 26 Ekim 1461’de Trabzon’u fethetti. Muhasara 40 gün sürdü. Amiral Kazım Bey, Doğu Karadeniz’i korumak için Trabzon’da bırakıldı.

Trabzon’da gezip görmeniz gereken yerler arasında başta Uzungöl ve Sümela manastırını ziyaret etmenizi trabzon oto rental olarak tavsiye ediyoruz.Bunun haricinde Doğası,temiz havası ve eşsiz manzarası bulunmakta olan trabzona ait bir çok yaylalarımızı (Haçkalıbaba Yaylası, Hıdırnebi Yaylası, Cami Boğazı, Sultan Murat,Kayabaşı vb.) gezebilirsiniz.Tabiki trabzonun merkezinde bulunan Boztepe’de eşsiz manzara karşılığında çay keyfi yapmanızı tavsiye ediyoruz.Eminiz ki Trabzon şehrimizi çok seveceksiniz.

Trabzon şehrimizi daha yakından tanımak için https://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzon linkine gözatabilirsiniz.

Trabzon Oto Rental;

Trabzon Oto Rental olarak 5 Yıldır, Trabzon havalimanı oto kiralama Sektöründe Trabzon Havalimanında ve Trabzon Merkez Ofisimizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Trabzon Oto Kiralamada sizlere sadece Trabzonda Araç Kiralama hizmeti vermiyoruz,sizlere güzel Trabzonumuzuda tanıtıyoruz.Mesela Trabzon Havalimanına indiniz ve Trabzon Oto Rental‘den Araç Kiraladınız,Trabzona ilk kez geldiniz nereye gidilir,nerede konaklanır,nerede yöresel yemekler yenir gibi her konuyu,sizi karşılayıp araç teslim eden personelimiz sizi bilgi sahibi yapmakla kalmaz,size ücretsiz rehberlik hizmetinide verir.Belirttiğimiz gibi istediğiniz konuyu,bizimle paylaşabilirsiniz.
Amacımız,sizlere sadece Trabzonda Oto Kiralama hizmeti vermek değil,Sizleri bizden biri yapmak Trabzon Oto Rental Ailesinden bir üye yapmaktır.Misyonumuz ve Vizyonumuzda bu doğrultudadır.

Araç Sorgula